logokytara

co je tensing
kontakt
novinkyfoto a videofb
Ten Sing
Ten Sing Ústí je skupina mladých lidí, kteří se rádi baví tím, že zpívají a hrají moderní (rockové, popové) písničky, k tomu taky semtam tancují, hrají divadlo... Jsou rádi kreativní a zkouší nové věci a nevadí jim, že nejsou zrovna dokonalí.

Jednoduše řečeno je Ten Sing prostě moderní pěvecký sbor, s kapelou. Aby byly naše výstupy pestřejší děláme někdy i tanec a drama.

Podobných skupin je po České Republice 11 a další stovky jich najdete ve zbytku Evropy (například v Německu, Norsku, Anglii, Dánsku...), v některých těchto zemích se jedná vyloženě o módní záležitost. Chceš být cool? Musíš chodit do tensingu! :oD

Vtip je v tom, že Ten Sing je otevřený pro všechy, nezáleží na vašem hudebním talentu, sluchu, hlasu, vítaný je každý, kdo se chce bavit s námi!

Ten Sing je jednou z aktivit YMCA (Křesťanské sdružení mladých lidí), to znamená, že někteří vedoucí jsou křesťané, do tensingu ale může chodit každý, ať je třeba muslim, žid, ateista nebo hinduista, je to uplně jedno :oD Součástí každé tensingové zkoušky je zamyšlení, kdy spolu diskutujeme a probíráme různé věcy a problémy, co nás zajímají. Prostřednictvím těchto zamyšlení se můžeš setkat s křesťanskými myšlenkami, ale je jen na Tobě jestli si z nich něco vezmeš.

Občas, když se nám podaří něco nacvičit, tak to pak předvedeme na nějakém koncertě nebo vystoupení, případně to zajedeme prezentovat na festival všech českých tensingů (ČTSF), který se koná pravidelně každý podzim (letos v Hradci Králové). Je to pokaždé nezapomenutelný zážitek! ;o)

V tensingu dodržujeme 3 základní pravidla: NO sex, NO drugs, NO alcohol.

Jestli Tě Ten Sing zaujal, přijď se podívat na naši zkoušku! Ta se koná každé pondělí od 17:00 v naší  zkušebně na adrese
Dvořákova 6, Ústí nad Labem

O dalších aktivitách YMCA v Ústí nad Labem se dočteš na těchto stránkách.

                                      YMCA  mladez v akce